News‎ > ‎

Agua! projekts iekš LabieDarbi.lv

posted 15 Oct 2013, 22:19 by Dmitrijs Cerenkovs
Sveiks lasītāj! Šī ziņa ir aicinājums TEV! Aicinājums atbalstīt Agua! projektu “AGUA! ceļā uz sacensībām“.

Iespējams, jau zini, ka mēs piedalāmies deju sacensībās ārpus Latvijas. Šogad tas izdevās atzīmējami: divas pirmās vietas un viena otrā vieta. Video no sacensībām ielikšu ziņas beigās.
Plānojam nākamajā gadā turpināt iesākto – noris sagatavošanās darbi jaunajām dejām/priekšnesumiem, kā arī pašām sacensībām.

Ir tāda iniciatīva “Labiedarbi.lv“, kas ir iespēja atbalstīt dažādus projektus un aktivitātes – katru mēnesi notiek balsošana par iepriekš pieteiktiem projektiem un mēneša beigās naudas fonds tiek sadalīts starp projektiem, par kuriem nodots visvairāk balsu. Projektu iesniedzām arī mēs, lai sacensības mums kļūtu pieejamākas.

Oktobris ir mēnesis, kad noris balsošana arī par Agua! iesniegto projektu, tāpēc aicinām arī Tevi izmantot savas iespējas un nobalsot par projektu “AGUA! ceļā uz sacensībām“.

Balsot var vismaz trīs reizes: gan labiedarbi.lv, gan inbox.lv, gan draugiem.lv – spied uz zemāk esošajām pogām!


Tāpat uzaicini nobalsot un varbūt kādreiz arī uzdejot savus draugus, radus, kolēģus, paziņas, kaimiņus, jo deja rada prieku, piepildījumu un laimes sajūtu – pie tam tā ir pieejama 24h diennaktī 7 dienas nedēļā un vismaz 365 dienas gadā


Un šeit ir solītie video
P.S. Paldies TEV, ja piepalīdzi mums – šoreiz balsojot!
Comments