News‎ > ‎

BuenaVista Salsateque & Salsa NY style on2 workshops with Raimonds & Eva, Friday February 1

posted 30 Jan 2013, 03:13 by Dmitrijs Cerenkovs
The place to be this Friday – BUENAVISTA CLUB with SALSATEQUE party in the heart of old town Riga with DJ Yuris AND Salsa NY style on2 „easy way” workshops with BailaRico! 

Program: 

  • 20:30 – 21:00 – Salsa NY Style On2 “easy way” shines & footwork 
  • 21:00 – 22:00 – Salsa NY Style On2 “easy way” partnerwork 
    (improvers & higher) 

Workshop description: dancing Salsa NY on2 style, we are more connected to the Mambo music that is base of Salsa. This Friday there will be special NY On2 style „easy way” workshops for LA style on1 dancers (improvers & higher level) with social latin dance school BailaRico founder Raimonds Balins, who is one of the highest level dancers and instructors in Latvia & BailaRico instructor Eva Freidenfelde. 

22:30 – 03:00… – Party with the best Salsa, Timba, Mambo, Bachata, Cha-cha, Kizomba, Latin pop music with DjYuris

Entrance fee: 

3 Ls – workshops 
FREE PARTY ENTRANCE!

Facebook event: https://www.facebook.com/events/323083197810072/

BUENAVISTA – it’s new place with Cuban atmosphere in the heart of old town (Jana iela 8, Riga, Latvia). Every Friday great workshops with BailaRico, and of course – best music selection from Dj-Yuris Riga!

www.bailarico.com

YouTube Video


Nepalaid garām – šo piektdien 1.februārī – Salsatēka klubā BUENAVISTA kopā ar DJ Yuris un Salsa NY on2 stila nodarbības tiem, kas jau dejo LA vai NY stila salsu kopā ar BailaRico! 

Nodarbības apraksts: ja esi sasniedzis vai sasniegusi noteiktu līmeni Salsā un vēlies vairāk dejot atbilstoši mūzikai – just un paredzēt akcentus, pārtraukumus mūzikā un interpretēt mūziku dejā, tad NY on2 salsas meistarklases ir tieši tas kas Tev vajadzīgs! Dejojot Ņujorkas stila salsu „uz 2” esam vairāk vienoti ar Mambo mūziku, kas ir Salsas kā dejas pamatā. Šo piektdien NY On2 nodarbības vieglā un LA stila dejotājiem saprotamā veidā paredzētas tiem LA vai NY stila dejotājiem, kas vēlas uzlabot dejotprasmi un just labāk mūziku. Nodarbības vadīs deju skolas BailaRico dibinātajs, pasniedzējs, kas dejo salsu jau no tās pirmssākumiem Latvijā – Raimonds Bāliņš un Eva Freidenfelde. 

Programma: 

  • 20:30 – 21:15 – Salsa NY style On2 footwork easy way 
  • 21:15-22:00 – Salsa NY style On2 partnerwork 
    (Salsas LA vai NY stila dejotājiem ar priekšzināšanām un augstāk ) 
22:00 – 03:00… – Party ar the labāko Salsas, Mambo, Bachatas, Cha-cha, Kizombas (pēc 24:00) un Latin pop mūziku kopā ar DjYuris

Iejas maksa:

3 Ls – nodarbības
PARTY BEZ MAKSAS!

Facebook notikums: https://www.facebook.com/events/323083197810072/

BUENAVISTA – tas ir jauns klubs ar autentisku Kubas atmosfēru pašā Vecrīgas sirdī (Jāņa ielā 8 ). Katru piektdienu lieliskas meistarklases kopā ar deju skolas BailaRico pasniedzējiem, labākā mūzikas izlase no DJ Yuris un no 18:00 – 21:00 Havana club promo akcija ar Mojito par īpašu cenu!


www.bailarico.com
Comments