News‎ > ‎

CHARITY SALSA NIGHT! 02.01.16.

posted 26 Dec 2015, 01:11 by Dmitrijs Cerenkovs

Bringing together teachers,DJ's, promoters, performers and dancers to raise money for great cause - to fight and to full fill Alex's dreams!

It all started 5 years ago. Alex, 17 yo boy was a promising break - dancer, until the moment he was diagnosed with "damage to the nervous system". It means that all tissues in his body gradually will stop functioning. He was forced to quit his studies and dancing career. He proceeded with heavy antibiotics treatment. Unfortunately it didn't help and now he is using a wheelchair.
The money is needed for therapeutic drugs to start a new treatment. There is currently no cure for disease, so the aim of treatment is to make living with the condition as comfortable as possible.

DON'T MISS!
Entrance 21:00-22:00
(warm up Kizomba / Bachata)
Shows start at 23:00
Party till the morning Best of
(Salsa,Bachata,Kizomba,Chacha, Cuban music)

All music for all tastes!
DJ-Roberto Riga, Dmitry Nedovis, Dmitrijs Cerenkovs, DjRaimo Raimonds Horsts, Aleksandr Tit, Anatoliy Tolstih un AGUA !!!

Minimum donation: 5 Eur

LABDARĪBAS SALSAS NAKTS!

Pulcējot kopā pedagogus, Dj's, māksliniekus un dejotājus, lai ziedojot palīdzētu Aleksandram!

Aleksandrs bija talantīgs dejotājs, taču pirms 5 gadiem viņu piemeklēja liela nelaime.Aleksandram diagnosticēja nervu sistēmas bojājumus, kas nozīmē, ka ar laiku visi audi ķermenī pārstāj funkcionēt. Jaunietis bija spiests pamest studijas un aizmirst dejošanu. 2 gadus Aleksandrs lietoja stipras antibiotikas, kas tikai pasliktināja viņa veselību. Aleksandrs vairs nespēja staigāt un tagad pārvietojas invalīdu ratiņos. Ārsti Latvijā neredzēja iespēju cīnīties ar šo slimību, tādēļ tagad Aleksandrs dzīvo Grieķijā, kur par jaunieti rūpējas viņa ģimene. Ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi, lai iegādātos visus nepieciešamos medikamentus Aleksandra ikdienas vajadzībām, nerunājot par jaunām ārstēšanas metodēm, kas varētu uzlabot viņa veselību.

NEPALAID GARĀM!
Ieeja no 21:00 - 22:00
(Iesildīsimies kopā ar Bachatu, Kizombu 50/50)
Šovprogramma sākas 23:00
Karstasinīgas dejas līdz rītam ar labāko mūziku :
(Salsa, Bachata, Kizomba, Chacha, Cuban )

Palīdzot citiem ,mēs palīdzam paši sev un visi kopā mēs spējam izdarīt daudz vairāk, nekā spējam iedomāties!

Mūzika visām gaumēm kopā ar : DJ-Roberto Riga, Dmitry Nedovis, Dmitrijs Cerenkovs, DjRaimo Raimonds Horst, Aleksandr Tit, Anatoliy Tolstih un AGUA !!!

Minimālais ziedojums: 5 Eur
Comments