News‎ > ‎

Jenny May steidzami meklē salsas dejotājus jaunas dziesmas videoklipam!

posted 15 Sep 2011, 01:18 by Dmitrijs Cerenkovs
Dziedātāja Jenny May (Maija Stuģe) šovasar, mainot savu dziesmu stilistiku, nāca klajā ar veiksmīgu „latino” manierē ieturētu dziesmu „Mi Amor”, kas ierakstīta duetā ar spāņu izcelsmes dziedātāju Havjeru. Dziesma joprojām gūst panākumus radiostacijās un mūzikas klubos, bet, nu, ir laiks nākamajai dziesmai, kuras latviskās versijas nosaukums būs „Es gribu vēl mīlēt”, bet angliski „Awaken My Spirit” un tieši ar šīs versijas videoklipa filmēšanu ir saistīts sekojošs Jenny May aicinājums!

Jenny May: „Ja tev ir vismaz 18 gadi un Tu proti kustēties salsas ritmos, ja esi plastisks, izjūti mūziku un vari īsā laikā apgūt jaunus salsas dejas soļus, un visbeidzot – ja tevi vilina iespēja filmēties mana jaunā singla “Awaken My Spirit” deju klipā – Tu esi mums vajadzīgs!”

Video klipa filmēšanai tiek meklēti gan pieredzējuši, profesionāli dejotāji, gan vienkārši talantīgi, aktīvi un gados jauni cilvēki, kuriem nav sveši salsas dejas soļi.

Klipa filmēšana paredzēta 30. Septembrī, Rīgas centrā visas dienas garumā – no agra rīta līdz vēlam vakaram. Aicināti gan individuāli dejotāji, gan jau esoši deju pāri.

Pirmā tikšanās jau šo svētdien, 18. Septembrī, plkst. 13:00 Rīgas Teikas Vidusskolas telpās, Aizkraukles ielā 14!

Papildus informācija un pieteikšanās rakstot uz e-pastu:

awaken-my-spirit@inbox.lv
Comments