Z‎ > ‎Big Parties‎ > ‎

BailaRico and DJ Yuris anniversary party "Salsa Soul train of '70-ties", 23.02.13.

posted 25 Jan 2013, 08:01 by Dmitrijs Cerenkovs   [ updated 21 Feb 2013, 02:37 ]
We are glad to invite all latin social dance lovers to celebrate two great events together - dance school BailaRico 5-th birthday and Dj Yuris 7 years dj-ing anniversary with grand salsa party on 23 February!

There will be a lot of attractive dance shows, animations, fashion show, birthday cake, and much more!

Party DJ's: 

Special guest - Dj Guy-Raphael (US/EST) 
Resident Dj Yuris (LV) 

Special guests 

from Tallin Fusion dance studio Sergei Volodin and Maarika Susi with Salsa & Bachata Tango workshops! Workshop information here: https://www.facebook.com/events/445955805473291 

Our crazy evening theme is "Salsa Soul train of '70-ties". That is tribute to musicians and style of 70-ties when raised such stars like Michael Jackson, James Brown and other great singers and there was popular TV program called "Soul train" with funky dances, music and fun. So depending to your possibilities and creativity, try to choose your dress code that look in funny style of 70-ties.... Check some ideas of Soul train in Youtube and our party poster. Remember main idea - not to be boring on the SALSA party with style of 70-ties! :) Also, we have prepared special "Soul train" animation for everybody. THAT WILL BE REALLY FUNNY!

The place for the party is beautiful historical building in the Riga center on Kalpaka bulvaris 8 that was restored by Riga City council this summer with big 180 square meters dance hall with fresh oak parquet, nice lights and great sound! There will be enough space to dance and have a really BIG party!

Party starts: 21:30

Take with you: some snacks and drinks and shoes for change!
Dress code: Funny style of 70-ties 
Entrance fee: 3.50 Ls 

Facebook event: https://www.facebook.com/events/187586594716843 

GET READY FOR BURNING DANCE FLOOR PARTY ALL NIGHT LONG, YOU WILL REMEMBER IT! 

YouTube Video


Visi sociālo latino deju dejotāji laipini aicināti kopā atzīmēt divus lieliskus notikumus – deju skolas BailaRico piekto dzimšanas dienu un Dj Yuris septīto salsas dīdžejošanas gadadienu ar Grand salsa party 23. Februārī!

Mūs gaida atraktīvi deju šovi, lielākā daļa no tiem būs pirmizrādes, īpaši viesi un meistarklases, animācija, modes skate, kūka un daudz kas cits garšīgs un interesants!

Party DJ: 

Īpašais viesis DJ Guy-Raphael (USA/EST) 
Rezidentais DJ Yuris 

Īpašie viesi 

no Tallinas Fusion dance studio Sergejs Volodins un Maarika Susi ar Salsas un Bachatango meistarklasēm! Informācija par viespasniedzēju nodarbībām šeit: https://www.facebook.com/events/445955805473291 

Mūsu trakā pasākuma tēma ir „Salsa Soul train of 70- ties”, kas ir iedvesmota no 70-to gadu mūzikas un stila. Tas ir laiks, kad uzleca tādas mūzikas zvaigznes kā Maikls Džeksons, Džeims Brauns un citi lieliski dziedātāji ar īpašu - tam laikam raksturīgo Funk deju stilu. Viens no populārākiem tā laika TV raidījumiem saucās „Soul train”, ar lielisku tā laika soul un Funk mūziku, trakulīgām dejām un prieku. Tātad... atkarībā no jūsu iespējām un radošuma, uz jubilejas balli 23. Februārī mēģiniet izskatīties kā no 70-gadiem, – piemēram, ar apģērbu, frizūru un tamlīdzīgiem 70-gadu aksesuāriem. Pasmelieties dažas „Soul train” idejas mūsu plakātā un Youtube. Atceries galveno – nebūt garlaicīgam 70-gadu Salsas tusiņā! Bez tam mēs esam sagatavojuši īpašu ainimāciju ikvienam „Soul train” stilā. Būs jautri!

Jubilejas tusiņa vieta ir izvēlēta vēsturiska ēka pašā Rīgas centrā Kalpaka bulvārī 8, kuru šovasar Rīgas dome renovēja - ar lielisku 180 kvadrātmetru ozolkoka parketa zāli, augstiem griestiem, lielisku skaņu un apgaismojumu. Vietas pietiks ikvienam dejotājam un balle solās būt ļoti liela!

Party sākums: 21:30 

Līdzi ņemam: maiņas apavus un „groziņu”
Ieejas maksa: 3.50 Ls

Facebook notikums: https://www.facebook.com/events/187586594716843

ESIET GATAVI KARSTAI BALLEI LĪDZ RĪTAM, TĀ VĒL ILGI PALIKS ATMIŅĀ!
Comments