Z‎ > ‎Big Parties‎ > ‎

KOŠĀ LATINO NAKTS ĶĪPSALĀ AR AFTERPARTY!

posted 11 Dec 2012, 00:43 by Dmitrijs Cerenkovs   [ updated 14 Dec 2012, 03:38 ]
Jau šo sestdien, 15.decembrī no plkst. 19.00 Ķīpsalā notiks gada noslēguma pasākums Latino deju cienītājiem un vienkārši interesentiem. Vēl vari paspēt iegādāties biļetes par 5.00 LVL līdz 13.12.12, jo uz vietas biļetes maksās 7.00 LVL.

Ja vēl nedejo, bet Tevi vilina krāsainā Latino deju pasaule, tad Tev ir vērts atnākt! Visiem būs ko darīt – īpašas Salsas un Bačatas nodarbības iesācējiem atraktīvu un profesionālu pasniedzēju vadībā, gan vērojot šovus "Dejot var ikviens", gan sporta deju sacensības blakus hallē, gan dejojot 

Dj La Canela mūzikas vadībā:

Dj La Canela ir pirmā dāma Dj, kas spēlējusi Somijā. Viņa ir spēlējusi klubos un organizējusi dažādus Latino pasākumus visā Somijā, sākot no 2002. gada. Dj La Canela's spēlētie ugunīgie un "mežonīgie" Latino ritmi no pasākuma sākuma līdz beigām iedveš enerģiju ikvienā. Daži piemēri, kur viņa ir spēlējusi - Viking Line Latino Cruise un koncertos kopā ar tādām slavenām Latino grupām, kā Elio Reve Jr. y su Charangon, Bamboleo and Los Van Van.
Tev nevajag savu partneri, lai dotos uz šo pasākumu – nāc ar draugiem, vai viens pats! Šis pasākums ir oriģināla ideja dāvanai! Uzdāvini sev laiku baudīt prieku! Arī mums ir dāvana – starp pasākuma apmeklētājiem izlozēsim pilnu deju kursu 47.00 LVL vērtībā!

Vēl viens bonuss - cenā iekļauts arī pasākums blakus zālē (stāvvieta) - PASAULES kauss Latīņamerikas dejās un 11. Rīgas domes kauss standartdejās.

No 23.00 Afterparty ar Latino mūziku studioX1 telpās līdz rītam!
Afterparty maksa - bez Ķīpsalas aprocēm - 2.00LVL

Ļaujies Ziemassvētku brīnumam!


Papildus informācija -
www.salsa.lv
mob.28351811
studiox1@studiox1.lv
Comments